Kontakt

Jakub Čižmař

tel: 604 728 986

e-mail: info@jakubcizmar.cz

IČ: 76598713

DIČ: CZ8512015589 

Jsem z Ostravy, zajdeme na kávu?

Jak jsem se k tomu vůbec dostal aneb můj příběh

Internetovému marketingu se věnuji od roku 2008. Tenkrát mě tato oblast natolik zaujala, že jsem se na několik měsíců položil do jejího studia. Na českém internetu moc informací nebylo, studoval jsem tedy na zahraničních webových stránkách a blozích. 

Tak mě internetový marketing bavil a zajímal, že jsem se oťukávání věnoval cca 3 roky. Na vysoké škole jsem jako svou bakalářskou práci prezentoval svůj e-book "Webové stránky snadno & bez znalostí", který se u tehdejší poroty setkal s tvrdým nárazem. Dozvěděl jsem se, že to nikoho nebude zajímat, že na tohle lidé nemají čas a že celá tato práce postrádá jakýkoli smysl. Nechali mě projít "jen tak tak".

Budiž, rozhodl jsem se, že to přesto vyzkouším - v roce 2011 jsem vytvořil webové stránky PropagaceNaInternetu.cz a e-book nabídl za e-mail. Mé webové stránky navštěvovaly tisíce lidí měsíčně a několik set lidí si můj e-book stáhlo. Dostal jsem desítky e-mailů, ve kterých lidé mou práci chválili a děkovali mi, že jsem investoval svůj čas a že je e-book k dispozici zdarma. 

A tím se odstartovala má prezence ve světě internetového marketingu. 

Poté, co jsem strávil 3 měsíce v USA a setkal jsem se se svými idoly Patem Flynnem a Maren Kate, jsem zjistil, že potřebuji kontakt s lidmi stejného zájmu i "doma". Jel jsem na sraz Webtržníků, na kterém jsem poznal spoustu lidí, se kterými se přátelím dodnes. Ještě týž měsíc jsem koupil doménu a uspořádal první Ostravský Internet Marketing Sraz.

V roce 2013 jsem začal poskytoval služby, začal jsem s nabídkou optimalizace webových stránek pro vyhledávače, přípravou obsahových strategií a e-mail marketingem. Po velmi krátké době jsem SEO a obsahové strategie odboural a věnuji se naplno jen a pouze e-mail marketingu. 

Protože mě děsně baví!