Školení e-mail marketingu

Přerůstá vám e-mail marketing přes hlavu? Roste váš projekt a vy už nemáte čas dělat si všechno sami? Nebo chcete posunout e-mail marketing na vyšší úroveň?

Mými školeními a kurzy prošly stovky lidí.

Proškolím i vás a/nebo vaše zaměstnance.

I na míru...

Školení nemusí mít vždy pevnou strukturu, nejdůležitější je vždy přínos pro vás. Mohu si připravit školení na míru vašemu podnikání a týmu, abyste z něj vytěžili opravdové maximum.

Objednejte si školení e-mail marketingu, cena školení se pohybuje od 10 tisíc Kč (bez dph) dle náročnosti přípravy.

Vypsaná školení:

Efektivní a profitabilní e-mail marketing

Další termín: Bude zveřejněno

Místo: Bude zveřejněno

Cena školení: 3.500,- Kč

Doba školení: 9:30 - 16:30

Co o mém školení říkají ti, kteří jím sami prošli?

E-mail marketingu pro naše klienty se věnujeme se slušnými výsledky už od roku 2012. Přesto jsme cítili, že se z něj dá dostat víc. Školení s Jakubem nám pomohlo právě v tom důležitém: Ujasnili jsme si, jak rozšířit náš dost úspěšný newsletter broadcasting na skutečný e-mail marketing a jak to cele propojit s Facebookem v nový produkt, se kterým zatím u nás a asi ani jinde nikdo nevyšel. Jakub je skutečný odborník a zapálený nadšenec e-mail marketingu.

Milan TřískaINT s.r.o.

Asi jsem nebyl na žádném školení, ze kterého bych si odnesl víc praktických poznatků, které hned mohu nasadit do praxe jak u klientů, tak u svých vlastních projektů. Pokud na školení e-mailingu, tak k Jakubovi.

Martin Kolčabawww.komart.cz/

Jakub je profesionál, jeho představení dávalo logiku a mnoho pouze důležitých informací. Za sebe mohu sdělit pouze slova uznání a chvály, pamatuji si to důležité a fakt, že jsem na konci školení při finálovém vyjádření řekl, že si odnáším pocit, že mě čeká spousta práce znamenalo, že jsem získal nové podněty a že už vím, jak na to:-). Děkuji Vám pánové, děláte dobrou práci a já se těším na příště. Budu doporučovat.

Václav SoukupAutodrom.cz

Super praktické školení, ze kterého si účastník odnese opravdu užitečné znalosti a dovednosti, které může použít v praxi.

Radek ObšilSEOLinhart.cz

Školení probíhalo skvěle. Malý počet účastníků byl ideální pro probrání našich specifických potřeb. Už se těším, až nově nabyté poznatky uvedu do praxe. Jakubovo školení doporučuji všem, co to s emailovým marketingem myslí vážně.

Veronika Hradilíkovámytravelove.com

Pracuji jako realitní makléřka, mám svoje webové stránky, ale jinak jsem v technických věcech spíš laik. Chci ze svých webových stránek získávat kontakty na klienty, vím, že mám pravidelně komunikovat se svými již získanými kontakty, vést si jejich databázi, ale pořád jsem v tom měla chaos a se získáváním kontaktů z internetu to nešlo vůbec. Tedy až do momentu, kdy jsem se zúčastnila tohoto školení. Jakub umí vysvětlit, co a jak s maily funguje, jak to využít na stránkách tak, aby fungovaly na získávání nových kontaktů, jak znovu zaktivovat svoje staré nepoužívané kontakty, no v podstatě si to musíte vyzkoušet sami! Ať vám nevyzradím všechno a ať mám náskok 🙂

Ivana SobotkováIvanasobotkova.cz

Školení mi pomohlo si urovnat mé dosavadní znalosti o e-mail marketingu a získat spoustu nových, včetně ukázky z praxe, která mi výrazně pomohla. Školení mohu s klidným svědomím doporučit.

Pavel Walekpodnikatel