Služby

Za dobu, co na volné noze spolupracuji s klienty různých velikostí a nejrůznějšího zaměření, jsem pochopil jedno. Žádné dva projekty nejsou stejné. Proto je třeba ke každému přistupovat zcela individuálně.

Nenabízím balíčkové služby, od toho jsou tady jiní. Pokud se pustíte do spolupráce se mnou, připravíme e-mail marketing přímo na míru vašemu podnikání a vašim zákazníkům. Tak, aby byli vaši zákazníci co nejspokojenější a zároveň aby u vás co nejvíce nakupovali.

Mám zkušenosti s:

  • malými klienty, kterým obvykle radím, jak mají svůj e-mailový marketing rozjet tak, aby fungoval.
  • středními klienty, kde jsem obvykle členem týmu, který má e-mailing na starosti a společně s majitelem (nebo jinou pověřenou osobou) konzultujeme strategii a dohlížíme na to, aby se všechno dělalo tak, jak má.
  • i velkými klienty, kdy se podílím na spolupráci s ostatními týmy, které se na e-mailovém marketingu podílejí.

komunikacea

Konzultace

Chcete si e-mail marketing dělat sami a potřebujete nasměrovat nebo poradit? Nebo jej aktivně děláte a chcete jej posunout na další úroveň?

audita

Audit

Stará se vám o e-mail marketing nějaká firma a potřebujete nezaujatý názor nebo podněty ke zlepšení? Podíváme se, jak si váš e-mailing stojí.

strategiea

Komunikační strategie

Chcete zavést inteligentní a promyšlenou e-mailovou komunikaci tak, aby byli vaši (i potenciální) zákazníci spokojeni a rádi u vás nakupovali?

prezentacea

Školení

Chcete si dělat e-mail marketing sami nebo máte svého zaměstnance (či celý tým), který má celou e-mailovou komunikaci na starosti?

Nevybrali jste si? To vůbec nevadí, společně přijdeme na to, jak vašemu podnikání co nejlépe pomoci.

Chcete znát své možnosti a zjistit, co můžeme ve vaší e-mailové komunikaci vylepšit?